St Brigid's Primary School
Ballymena
Growing in Mind, Body & Spirit

Survey feedback (Polish)

22 May 2020

Drodzy Rodzice,

 

W naszej ostatniej ankiecie wyszczegolniony zostal problem dotyczacy drukowaniem cwiczen dla dzieci. Chociaż był to problem, który przewidywaliśmy, nagłe zamkniecie szkoły utrudniło nam jego rozwiazanie.  Teraz, po analizie wyników ankiety, dowiedzielismy sie ile rodzin zostalo dotknietych tym problemem. Staramy się w jak największym stopniu wspierać nauke naszych uczniów, wiec w razie potrzeby dostarczymy kserokopie odpowiednich cwiczen / arkuszy zadan itp. W tym celu musimy dowiedzieć sie, ilu rodziców wymaga tej opcji.

Przeczytaj poniższe i skontaktuj się z nami, jeśli chcesz skorzystać z tej usługi. Nie musimy wyszczegolniac konkretnego powodu, dla którego potrzebujesz usługi kserograficznej, daj nam tylko znać, jeśli jej potrzebujesz.

 

-          Jeśli nie masz w domu drukarki i latwiej jest ci patrzeć na cwiczenia / zadania na ekranie i przepisywac odpowiedzi do odpowiedniego zeszytu lub książki nie musisz się z nami kontaktować.

 

-          Jeśli nie masz drukarki w domu i masz trudności z zapisywaniem prac w zeszytach lub książkach lub okazuje się to zbyt kłopotliwe lub czasochłonne, chcielibyśmy, abys sie z nami skontaktowal.

 

-          Jeśli masz drukarkę, ale koszt drukowania materiałów sprawia ci problem (dostarczanie atramentu / papieru itp.), prosimy o kontakt. Możemy dostarczyć wam wiele wydrukowanych cwiczen / zadan itp.


Prosze zauwazyc, że cały materiał zostanie umieszczony w folderach do odbioru w szkole pod koniec przyszłego tygodnia. Skontaktujemy się z Panstwem, aby zorganizować odbiór.

Prosimy o kontakt do poniedzialkowego popoludnia, aby dać nam czas na zorganizowanie wszystkich materialow.

Oczekujemy na Panstwa odpowiedzi. Wystarczy wysłać email z informacją, że chcecie otrzymać wydrukowany materiał, a my zrobimy to za Ciebie. Jeśli masz więcej niż 1 dziecko w szkole, upewnij się, że kontaktujesz się z każdym nauczycielem poczta elektroniczna z prośbą o wydrukowane prace.

(Dla ulatwienia: wystarczy przeslac ponizsze zdanie w jezyku angielskim na email nauczyciela klasy: ‘I wish to receive the printed material.’)


Jak zawsze jesteśmy dostępni, aby wspierać wasza prace edukacyjna w domu. 

Proszę o kontakt, wysyłając mi email lub kontaktując się z panem Brady pod adresem jbrady337@c2kni.net lub telefonicznie: 07719798099.

 


Dziekuje

 

______________

Wychowawca klasyComments

Archives

Upcoming Events
No Records
Copyright 2021 St Brigid's Primary School